freevision – software na mieru

Software na mieru
  • Stáva sa vám, že aplikácia nefunguje tak, ako potrebujete?
  • Máte problémy s komplikovaným nastavením užívateľského rozhrania, chýbajú vám polia alebo funkcie, prípadne využívate len polovicu z nich?
  • Potrebujete flexibilné riešenie?
Nami navrhnutý softvér bude ušitý na mieru. Presne podľa vašich požiadaviek a potrieb. Spoločne ho pretestujeme a vyskúšame, či spĺňa všetky kritéria, ktoré sme si určili. Zmenili ste názor alebo potrebujete úpravu? Softvér na mieru je možné upraviť, prispôsobiť a zdokonaľovať tak, aby rástol spoločne s vašimi potrebami.
Vývoj software
Vývoj softvéru

Je pre nás vhodný softvér na mieru?

Možno si myslíte, že riešenie na mieru je len pre veľké firmy, korporácie a veľkopodnikateľov. Nie je tomu tak. Malí podnikatelia a živnostníci, často zbytočne nakupujú a kombinujú softvér, len aby docielili, čo potrebujú. Ak sa objednávky, faktúry a bankové prevody robia v troch rôznych aplikáciách, je to zbytočne nákladné a časovo náročné. Softvérové riešenie na mieru je preto prijateľnejším a rýchlejším riešením.

Spokojnosť a atraktivita

Prečo budete so softvérom na mieru spokojní? Navrhnete si ho sami. Zadáte všetky vlastnosti a presne definujete úkony, ktoré má softvér zvládať. My vám navrhneme užívateľské rozhranie tak, aby ste vďaka intuitívnosti svoju prácu vykonávali rýchlejšie a nerobili žiadne kroky navyše. Testovanie softvéru bude prebiehať priamo v praxi. Všetky „muchy“ vychytáme. Vďaka praktickému testovaniu, rýchlejšie pochopíme potreby, ktoré máte.

Vývoj software na zakázku
Vývoj software na mieru
Samozrejmosťou je automatizované testovanie. Pre váš softvér napíšeme kód, ktorý bude celý program testovať v rôznych krajných situáciách, pri každej zmene programu. Väčšina chýb, na ktoré by sme prišli až po odovzdaní projektu, bude tak jednoducho odhalená. Vy dostávate finálny produkt, ktorý je pripravený na používanie. Svojim zákazníkom a klientom, sa potom môžete pochváliť tým, že vaša spoločnosť kráča s dobou a má vlastné programové riešenia. Je to signál, že si vážite čas a staráte sa o komfort svojich klientov. To zatraktívni vašu spoločnosť a odlíši vás od konkurencie.

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, alebo nezáväznú konzultáciu?

Pomôžeme Vám pochopiť a identifikovať Vaše potreby a spoločne navrhneme optimálne riešenie na ktoré sa budete môcť vždy spoľahnúť.