freevision – softwarové integrácie

Softwarové integrácie
Softvérové integrácie sú stále populárnejšie. Poznáte to? Začínali ste ako malá firma s jednoduchým softvérom, neskôr pribudlo účtovníctvo, aplikácia na sledovanie výnosov, aplikácia pre sklad, nejaký HR program na mzdy a k tomu dochádzkový systém pre zamestnancov. Momentálne sa topíte v dátach a vami zakúpené aplikácie medzi sebou nekomunikujú. Bojujete so zbytočnou duplicitou dát a väčšina z nich nakoniec skončí v exportovaných dokumentoch, ktoré nedávajú nikomu zmysel.

Potrebujete riešenie na spojenie aplikácii do jedného softvérového riešenia?

To, čo potrebujete sa nazýva integrácia softvéru. Nepotrebujete dokupovať žiadny ďalší softvér, stačí, ak prebehne integrácia systémov, ktoré už u vás existujú. Najväčšou výhodou tohto riešenia je, že zamestnanci prakticky nepostrehnú zmenu. Pracujú ako doteraz, každý vo svojej aplikácii alebo programe. Všetky vaše aplikácie naučíme spolu komunikovať.

Vývoj software
Vývoj software na zakázku

Aké sú výhody integrácie softvéru?

Pracujete rýchlejšie, efektívnejšie, bez zbytočných exportov a importov. Vaše zakúpené programy, webové aplikácie a mobilné aplikácie, komunikujú medzi sebou bez toho, aby ste vyvíjali nadbytočné úsilie a strácali čas. Vy poviete ako majú aplikácie fungovať a my sapostaráme o to ostatné.

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, alebo nezáväznú konzultáciu?

Pomôžeme Vám pochopiť a identifikovať Vaše potreby a spoločne navrhneme optimálne riešenie na ktoré sa budete môcť vždy spoľahnúť.