freevision labs

Whitelabel aplikácie pripravené na okamžité použitie pre váš projekt
Quickanto
Predávajte ihneď, bez čakania

Quickanto je inovatívne softvérové riešenie, ktoré zjednodušuje platbu za služby v kantínach, fitness centrách a na eventoch. S týmto riešením sa už nemusíte spoliehať na tradičné terminály. Viac o produkte sa dozviete TU.

BucketScout
Cloud storage štatistiky pre adminov a DevOps

Naše vlasté dieťa - krásny nástroj, ktorý pomáha DevOps a systémovým adminom sledovať využitie ich cloudového úložiska. Pomocou jednoduchých vizuálnych nástrojov vie BucketScout porovnávať zmeny úložiska v čase.

Registrado
Eventový systém s platobnou bránou

Webová aplikácia slúžiaca na prihlasovanie a odhlasovanie detí z kurzov plávania, hľadanie a čerpanie náhradných lekcií či párovanie a evidenciu prijatých platieb. Apku sme vyvíjali s klientom Klub Kvapka a používajú ho už aj iné záujmové kluby.

TicketBox
Predaj digitálnych cestovných lístkov

Plne prispôsobiteľná mobilná a webová verzia aplikácie na predaj digitálnych cestovných lístkov s možnosťou Travel Pass-ov a prehliadania regionálnych liniek. Tento produkt riešime s dopravnými spoločnosťami ako aj Slovak lines.

Fiesta
Prehrávanie multimediálneho obsahu

Aplikácia umožňujúca vašim zákazníkom konzumovať váš vlastný multimediálny obsah, ktorý môžete poskytovať zadarmo alebo vrámci plateného odberu. Detskej umelkyni FÍHA Tralala sme takto vytvorili jej vlastný "YouTube".

Pluto
Jednoduchý dochádzkový systém

Prehľadný dochádzkový systém, ktorý sme si vytvorili ako interný projekt. Je možné ho používať pre 1 skupinu alebo napasovať pre viac tímov. Viete v ňom plánovať svoj čas na pracovisku aby aj kolegovia vedeli, kedy vás v práci zastihnú.

Dripp
Online objednávkový systém nielen pre gastro

Jednoduchý nástroj na správu objednávok a výdajok. Vďaka jeho univerzálnosti, sme ho na mieru prispôsobili napr. aj pre foodcourt Freshmarket, kde ho používajú na správu jedálenského inventára. Demo produktu si môžete pozrieť TU.

Docu.forge
Generátor PDF dokumentov z dátových súborov

Nástroj na jednoduché generovanie PDF dokumentov zo vstupných dátových súborov. Projekt sme riešili so spoločnosťou manažujúcou pohľadávky, kde sme pri nahraní dát so splátkami vedeli generovať PDF napríklad so splátkovým kalendárom.

Ahmed Al Hafoudh

Plánujete aplikáciu?