Decoration image

Prípadové štúdie

Decoration image

Vyvíjame inovatívne mobilné a webové aplikácie pre náročných klientov. Naším cieľom je navrhnúť procesy a využiť digitálnu transformáciu pre rozvoj ich podnikania.

Štúdio freevision má za sebou viac ako 100 úspešných projektov. Vďaka dlhoročným programátorským zručnostiam a jasným komunikačným schopnostiam sme dokázali pomôcť slovenským a zahraničným firmám z rôznych odvetví. Náš tím je rešpektovaný pre svoju vysokú kvalifikovanosť a odhodlanie vyvíjať inovatívne aplikácie. Vývojári tímu freevision ovládajú tie najnovšie technológie medzi ktoré patria napríklad Ruby on Rails, Flutter, GraphQL a ďalšie.

Ponúkame Vám prehľad projektov, na ktorých sme spolupracovali. Ak uvažujete nad novou mobilnou alebo webovou aplikáciou, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám pri celom procese jej tvorby a uvedenia na trh.

Decoration imageDecoration image
DPD_logo_redgrad_rgb.png

Inovatívne CRM pre kuriérsku spoločnosť Direct Parcel Distribution SK

Aktualizáciou CRM systému sme kuriérskej spoločnosti Direct Parcel Distribution SK pomohli zvýšiť efektivitu, monitorovanie a predaj.

Zistiť viac
dpd.png
slovak_lines.jpg

Digitálny lístok na pár klikov - aplikácia pre Slovak Lines

Za prvé dva roky od nasadenia aplikácie pre Slovak Lines, sa predaj ich lístkov zdvihol až štvornásobne. Ako sme pri vývoji aplikácie pre Slovak Lines postupovali?

Zistiť viac
Slovak Lines cover 5-min.jpg
progrocery.png

Prehľadný objednávkový systém pre platformu ProGrocery

Poprednému distribútorovi potravín z USA sme pomohli pretransformovať podnikanie do online priestoru a zefektívnili všetky procesy objednávania.

Zistiť viac
progrocery.png
Decoration imageDecoration image

Porozprávajme sa o Vašej aplikácií

hello@freevision.sk +421 904 652 492

Mlynské Nivy 5, 811 09 Bratislava Slovenská republika

linkedin.svg
instragram.svg
facebook.svg
twitter.svg