Prípadové štúdie

Vyvíjame inovatívne mobilné a webové aplikácie pre náročných klientov. Naším cieľom je navrhnúť procesy a využiť digitálnu transformáciu pre rozvoj ich podnikania.

Štúdio freevision má za sebou viac ako 100 úspešných projektov. Vďaka dlhoročným programátorským zručnostiam a jasným komunikačným schopnostiam sme dokázali pomôcť slovenským a zahraničným firmám z rôznych odvetví. Náš tím je rešpektovaný pre svoju vysokú kvalifikovanosť a odhodlanie vyvíjať inovatívne aplikácie. Vývojári tímu freevision ovládajú tie najnovšie technológie medzi ktoré patria napríklad Ruby on Rails, Flutter, GraphQL a ďalšie.

Ponúkame Vám prehľad projektov, na ktorých sme spolupracovali. Ak uvažujete nad novou mobilnou alebo webovou aplikáciou, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám pri celom procese jej tvorby a uvedenia na trh.

Web Application
Mobile Application
Digitálny lístok na pár klikov - aplikácia pre Slovak Lines

Za prvé dva roky od nasadenia aplikácie pre Slovak Lines, sa predaj ich lístkov zdvihol až štvornásobne. Ako sme pri vývoji aplikácie pre Slovak Lines postupovali?

Zisti viac
Web Application
Prehľadný objednávkový systém pre platformu ProGrocery

Poprednému distribútorovi potravín z USA sme pomohli pretransformovať podnikanie do online priestoru a zefektívnili všetky procesy objednávania

Zisti viac
Web Application
Inovatívne CRM pre kuriérsku spoločnosť Direct Parcel Distribution SK

Aktualizáciou CRM systému sme kuriérskej spoločnosti Direct Parcel Distribution SK pomohli zvýšiť efektivitu, monitorovanie a predaj.

Zisti viac
Web Application
Mobile Application
Prehľadný CRM systém pre realitných agentov - aplikácia pre IURIS Group

Pre spoločnosť IURIS Group sme pomohli vytvoriť nový CRM systém, ktorý zefektívnil neprehľadný obchodný proces a zjednodušil prácu realitným agentom s klientskými informáciami, aby klientom mohli venovať 100% času. Viac o projekte si prečítajte v prípadovej študii.

Zisti viac
Web Application
Mobile Application
Skenovanie čiarových kódov - mobilná aplikácia pre Vaillant Group

Pre spoločnosť Vaillant Group Slovakia sme pomohli vytvoriť aplikáciu, ktorá umožní technikom vykurovania evidovať servisné činnosti. O tom, ako vývoj prebiehal sa dozviete v prípadovej štúdii.

Zisti viac
Ľubomír Kukuča

Plánujete aplikáciu?