Naspäť

Vylepši mobilnú appku vo frameworku Flutter a vyhraj nadupaný LCD monitor!

11/24/2021

Opäť je tu ten čas, kedy vo freevision vyhlasujeme CHALLENGE! Tentokrát sa jedná o špeciálnu WINTER výzvu v kódení appky vo frameworku FLUTTER. 

Vývojársky trend posledných rokov nás nenecháva chladnými. Chceme dať šancu všetkým, ktorí majú záujem vo Flutteri kódiť, dostať spätnú väzbu a najmä vyhrať! 

Bavíme sa o veľkorysom monitore na nadupaný home-office setup. LCD monitor 27" Dell S2721QS Style čaká na svojho nového majiteľa alebo majiteľku. Budeš to Ty? ;)

Flutter_OG

Chceme vidieť tvoj kód! 

Vyzývateľom výzvy je náš CEO Ahmed Al Hafoudh, majster kódu s pätnásť ročnými skúsenosťami z desiatok úspešných softvérových projektov. Ahmed si pre Vás vymyslel šikovné zadanie, ktorého princíp spočíva v dokódení a vylepšení mobilnej appky vo Flutteri. Nič zložité, ale ani nič pri čom by ste zaspali.

PRED-registruj sa už dnes!

LCD monitor je na dosah (+ pivo🍻 pre ostatných)

Hlavná výhra v súťaži je nami overený 27 palcový monitor značky Dell S2721QS. Home-office vďaka nemu dostane poriadny boost. 

Ostatným súťažiacim ponúkame pozvanie na pivo s našim veselým tímom. Nepôjde o žiadne oficiality. Sme partia kolegov, ktorí sa radi stretnú a porozprávajú aj neformálne. Veľmi radi spoznáme nových členov do party a preberieme (nielen) Flutter postrehy.

Flutter_AAH

Otestuj sa vo Flutteri (aj keď s ním zatiaľ nepracuješ)

Naša challenge je pre všetkých, ktorí už vo Flutter kódia, ale aj pre tých, ktorí s týmto frameworkom skúsenosti ešte nemajú.

V tíme freevision Flutter-u veríme a každodenne ho používame. Sledujeme totiž, ako od roku 2017 naberá na popularite vďaka svojej jednoduchosti a efektivite. 

Páči sa nám, že z jedného zdrojového kódu vie obsluhovať viacero platforiem. V záujme oň dokonca predbieha aj veľmi populárny framework React Native. Charakteristiky plaformy Flutter sme opísali v článku na blogu.

Flutter.logo

Získaj 5 dňový náskok

Všetkým, ktorí to myslia vážne ponúkame extra čas - ten býva často kľúčom k úspechu. PRED-registruj sa už dnes a získaj 5 dní k dobru na riešenie Ahmedovho zadania.

PRED-registrácia na Winter Flutter challenge trvá od 24.11. do 8.12. Všetci, ktorí sa predregistrujú dostanú zadanie emailom už 9.12. Oficiálny začiatok súťaže však bude až 14.12.

Svoju odpoveď na Winter Flutter challenge nám posielaj do 9.1.2022.. Medzi pojedaním 🎄vianočného šalátu, novoročnými oslavami a trojkráľovými návštevami tak budeš mať dosť času na riešenie zadania.

Vítazovi či vítazke LCD monitora spolu s pozvanými na pivo sa ozveme do 21.1. Ahmed je už teraz nedočkavý a teší sa na Tvoj kód.

PRED-registruj sa už dnes!

Autor článku: Ahmed Al Hafoudh

Decoration imageDecoration image

Porozprávajme sa o Vašej aplikácii

hello@freevision.sk +421 904 652 492

Mlynské Nivy 5, 811 09 Bratislava Slovenská republika

linkedin.svg
instragram.svg
facebook.svg
twitter.svg